Estrategias del Mensaje Publicitario

Cuando se habla de un mensaje publicitario, también se habla de una recordación de marca, ya que es su objetivo principal; vincular el nombre de la marca con un atributo del producto para persuadir al consumidor, construir la preferencia por la marca, infundir ansiedad hasta lograr que el cliente se incline por comprar la marca.

Hablando como empresa, el mensaje publicitario es importante, ya que su fin principal es definirse como marca tanto en imagen como en identidad. Es el tipo de publicidad más antiguo y típico que existe, busca posicionar a la marca como top of mind, es decir, la primera marca que recuerdan los consumidores. Métodos como Slogans, jingles y la repetición de la marca son bastantes efectivos. Los slogans resultan ser muy pegajosos y una vez los memoriza el cliente, es difícil que se olviden de ella. Su impacto es residual, tiempo después, el consumidor recordara el slogan o jingle al ver futuras campañas.

Un aspecto negativo, es que lo relacionen con la competencia más que con la propia marca. Un ejemplo exitoso es la marca TOYOTA pues en sus publicidades ha relacionado la palabra “confianza” con su marca, esa es la promesa de la marca para con sus clientes. Si se logra relacionar un atributo a una marca, esta será resistente en el mercado aunque la competencia trate de atribuir la misma palabra a su marca.

También existen marcas que comienzan su publicidad con una afirmación racional para después argumentar con una conclusión implícita o explícita, estas utilizan el raciocinio para atraer a la compra. Otras utilizan el testimonio de personas que han utilizad el producto para captar al mismo tipo de clientes o a personas que potencialmente necesitan del producto y podrían comprar.

En fin, los resultados deben buscar lograr que los consumidores prefieran la marca, ya sea a raves de un atractivo humorístico, sexual o de satisfacción. 

Los resultados pueden dirigirse a diferentes rubros como conservar a los clientes existentes así como atraer nuevos. En resumen, para la estrategia de publicidad se pueden utilizar diferentes tipos de estrategias:

 • Recordación de marca
 • Vincular un atributo clave
 • Persuadir al consumidor
 • Estrategia racional
 •  Construir la preferencia.

6 comentarios:

 1. Affordable Aizdevuma Piesakies
  Es esmu privātu aizdevumu aizdevējs, es piedāvāt aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un organizācijām, lai strādātu ar procentu likmi 3%, aizdevuma noteikumi ir vienkārši un uzticami. Par uzņēmumu attīstību konkurences priekšrocības, es piedāvāt šādus kredītu veidus
  * Personas Aizdevumi (nodrošinātas vai nenodrošinātas)
  * Business (nodrošinātas vai nenodrošinātas)
  * Undergraduate Kredīti
  * Aizdevumi Graduate
  * Izglītības Kredīti
  * Medicīniskā izglītība Kredīti
  * Juridiskā izglītība kredīti
  * Studijas ārvalstu aizdevumu
  * Consolidation Loan
  * Loan Kombinācija
  paldies
  Pasts: [email protected]
  WhatsApp: +1 (407) 815 0956

  ResponderEliminar
 2. Kredīta piedāvājums neapstrīdami uzticamību
  Es piedāvāju visu veidu aizdevumu, pamatojoties uz klientu izvēles, sākot no personas aizdevumiem uz uzņēmuma aizņēmumiem, pārfinansēšanu, parāda konsolidāciju, utt ... Es esmu īpaši sadarbībā ar vairākām Eiropas bankām, mēs nodot jūsu diapazons ir ļoti ieinteresējis s no 5000 € līdz 5.000.000 €. Procesa ilgums liecina arī klients, kas dod tai privilēģija izvēlēties ērtāko atmaksas termiņu. Es esmu gatavs pavadīt jebkuru personu nopietni, godīgi, īstenojot savus projektus skaidrā un skaidri definētā sadarbības sistēmā, kas ir piemērota gan aizdevējam, gan aizņēmējam. Mums Sazinieties ar mani lai saņemtu sīkāku informāciju, bet teica, ka summu, jūsu aizdevumu.
  Pasts: [email protected]
  WhatsApp: +1 (407) 815 0956

  ResponderEliminar
 3. ātras naudas aizdevums piedāvāt starp īpaši nopietns

  Man ir īpašs īstermiņa vai ilgtermiņa kapitāla piešķīrums, kas svārstās no 5000 € līdz 1000000 € ikvienam, kurš nopietni vēlas šo aizdevumu aizdevumus. 3% procentu likmi, pamatojoties uz ikgadējo summu, kas samaksāta par īpaši nevēlas pārkāpt likumu pret augļošanu. Jūs varat maksāt vairāk nekā 3 līdz 25 gadiem atkarībā no aizdevuma summas. Tas ir jūsu ikmēneša maksājumus. Just lūgt rokraksta atzīšana un sertificētas preces daļas parāda:
  Pasts: [email protected]
  WhatsApp: +1 (407) 815 0956

  ResponderEliminar
 4. Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansējumu
  Sveiki Mr & Mrs
  Es veicu vietējos aizdevumus un piesaistot ārvalstu investīcijas individuālajiem kredītiem starp visiem veidiem. Es piešķirt īstermiņa aizdevumus, vidēja, gan ilgtermiņa. Es zinu savus ieradumus un mana pārskaitījumus sniedz bankas par darījumu drošību, lai ikvienam, kas spēj atmaksāt ar procentu likmēm 3%. Ja Jums ir interese sūtīt man savus pieprasījumus jūsu priekšlikumu tarifiem un iemaksu maksājumiem palīdzēs. Visbeidzot, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mani pa
  pasts: [email protected]
  WhatsApp: +1 (407) 815 0956

  ResponderEliminar
 5. piedāvāt aizdevumus starp īpaši nopietns
  Atrisiniet jūsu finanšu problēmas un attīsta savu projektu. Tu, kas ir nepieciešama, vai nepatikšanas naudas gaidāmajām ātrs projektu, jums ir sirds (izveidot savu biznesu, nopirkt auto, uzbūvēt māju, vai jūs riskējat jūsu mājās vai solīto utt ...) jums ir jāmaksā jūsu parādus vai maksāt rēķinus, es esmu persona, kas sniedz īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus un jebkuru personu, kas nepieciešama aizdevuma
  3%. KĀ Vai jums ir nepieciešams? Paldies un gaida jūsu e-pastu, lai iegūtu plašāku informāciju par jūsu aizdevuma pieteikumu. Ja jums ir nepieciešama palīdzība un ja jūs patiešām interesē, lūdzu, sazinieties ar mums, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu, un jūsu aizdevuma nodošana tiks veikta noteiktajā termiņā
  Pasts: [email protected]
  WhatsApp: +1 (407) 815 0956

  ResponderEliminar
 6. Sveiki, kungs, kundze, kā jums klājas? Par godu gada nogales svinībām jūsu Izura banka jūsu rīcībā nodod vairākus aizdevumu piedāvājumus, lai segtu jūsu izdevumus šajā tuvojošajā gada beigu periodā un dažādiem jūsu projektiem. Bankas aizdevumu piedāvājumi svārstās no 5000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar procentu likmi 2%.
  Ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu: [email protected]

  ResponderEliminar

Muchas gracias por tu comentario!